مهد کودک و پیش دبستانی پردیس

مهد کودک پردیس در سال 1364 تاسیس شد و در حال حاضر در منطقه یک تهران واقع شده است و مدیریت آن بر عهده شهلا گرامی می باشد. شماره تماس مهد کودک پردیس 22830350 ، 22280637 است. اگر به اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد این مهد کودک نیاز دارید می‌توانید مطالب پایین را مطالعه کنید.

مدیر مهد کودک نام مدیر: شهلا گرامی

مجوز مهد کودک مجوز: بهزیستی

سال تاسیس مهد کودک سال تاسیس: 1364

کارکنان مهد کودک کارکنان: با مدرک کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد

گروه سنی مهد کودک گروه سنی: 2 تا شش سال

ساعت کاری مهد کودک ساعت کار: 07:30 صبح الی 19:30 شب   (اگر این ساعت‌ها برایتان مناسب نیست، برای یافتن مهد کودکی دیگر اینجا کلیک کنید)

پذیرش ساعتیپذیرش ساعتی: ندارد (اگر پذیرش ساعتی برایتان مهم است اینجا کلیک کنید)

پذیرش شیرخوارپذیرش شیرخوار: ندارد (پذیرش شیرخوار برایتان مهم است؟ پس اینجا کلیک کنید)

سایتسایت: mahdepardis.com

تلفن مهد کودک تلفن : 22830350 ، 22280637   (کاربران گرامی لطفا جهت حمایت از سایت مهدیاب، هنگام تماس با مجموعه ها نام سایت "مهدیاب" را ذکر فرمایید.)

استان/شهر مهد کودک استان/شهر: تهران / تهران / منطقه یک

آدرس مهد کودک آدرس مهد کودک : کامرانیه شمالی، پلاک 19 - 21

آخرین به روزرسانیآخرین به روزرسانی اطلاعات: سه شنبه، ۲۴ مهر ۹۷

در حال حاضر مهد و پیش دبستانی پردیس در منطقه ای آرام، در محیطی بسیار بزرگ و سر سبز با امکانات بالای رفاهی و وسایل کمک آموزشی مناسب و با اجرای کامل متد آموزشی مونته سوری مطابق با استانداردهای بین المللی روز و کادری متخصص و کارآمد طبق الویت های پذیرش پذیرای کودکان تا شش سال در سه مکان مجزا و مستقل آماده خدمات می باشد.

شهلا گرامی

کانال تلگرام مهدیاب


اگر در اطلاعات این صفحه مشکلی را مشاهده کردید، لطفا از فرم زیر به ما اطلاع دهید و یا از بخش تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.


تا کنون 9 نظر ثبت شده است (شما هم نظر خود را ثبت کنید)

 1. سلام
  من دخترم یکسال و سه ماه مهد پردیس میره
  از ۳سالگی
  به نظرم مهد خوبیه،از ابتدا گفتن حداکثر تعداد بچه ها هر کلاس ۱۸ نفره و معمولا روی ۱۴-۱۵ نفر بسته میشه که واقعا هم همینطور بود.
  سال قبل مربیشون خیلی خوب ولی کمک مربی ۲-۳بار عوض شد که چون مربی ثابت بود مشکل خاصی نبود.
  امسال از اول تیر کلاس جدید مربی و کمک مربیشون ثابتن و بچه ها دوسشون دارن .
  مدیریت کارامد خوبی داره.
  یه حسن مهدکودک حیاطشه که فرزند شما تا ساعتها بعد تعطیلی مهد میتونه توش بازی کنه چون بعد تعطیلی در حیاط مهد رو نمیبندن و نگهبان ساکن مهده
  از نظر زبان روزی یکساعت زبان انگلیسی دارن که به نظرم کمه البته اگه بچه اتون ۸.۳۰ اونجا باشه دیدم ورزش هصبحگاهی هم با معلم زبان و به انگلیسیه.
  در کل محیط شادیه .

 1. با سلام
  من دختر بزرگم دو سال مهد پردیس رفت و واقعا راضی بودم دختر کوچکم هم از 2/5 سالگی بردم تا پیش دبستان واقعا مهد خوب و شاد و با آموزش عالی می باشد.

 1. درود به بچه های مهدکودک،
  مشتاق دیدن این مهد و بچه هایش می باشم امیدوارم با مکالمه با مسئول مربوطه راهی پیدا شود.
  روز خوبی داشته باشید.

 1. واقعا بايد منصف بود من دخترم از سه سالگي پرديس ميره امسال ميره پيش دبستاني انجا .من از ادمهاي نكته بين هستم قبل از اينكه دخترم را پرديس ببرم تمامي مهدهاي منطقه را رفتم و با خيلي از مامانها صحبت كردم. قبلا بعضي از كلاسها شون شلوغ بود نه همه كلاس ها الان همه كلاس ها عالي است چون كلاس أضافه كردن. مهد بسيار تميز و دلباز ي است تمامي كلاس ها نور گير و بزرگ و حياط مهد و پيش دبستاني بسيار سرسبز و بزرگ است.در پيش دبستاني زمين فوتبال و بسكتبال دارند.تمامي مربيان باتجربة و مهربوند واقعا بچه ها راحت هستند.بعداز ظهرها مامان ها تو حياط با هم صحبت ميكنند و بچه ها با هم بازي ميكنند.اكثر بچه ها نميخواهد خانه بروند. از مهم ترين امتيازات اين مهد روش اموزشي ان ميباشد.عالي است .بچه ها با وسائل كمك اموزشي بدون فشار و استرس مفاهيم اموزشي را اصولي و درست باد ميگيرند .امسال براي زبان انگليسي با مدير مهد صحبت ميكردم گفتند با سوپروايزر native خانم هلن كار ميكنند كه در منطقه همه با كار اين خانم آشنا هستند. بهر حال خواستم نظرم را به اشتراك بگذارم اميدوارم برايتان قابل استفاده باشد.

 1. سه سال است پسر من مهد پرديس ميرود و سال گذشته پيش دبستاني بود توي اين سه سال مربي و كمك مربي تا پايان سال تحصيلي عِوَض نشدن.كلاس دو سال پيش كمي شلوغ بود ولي سال گذشته ساختمان پيش دبستاني را جدا كردند و تعداد بچه ها ليست نَفَر تو كلاس بود. محيط بسيار شاد و بچه ها ازاد هستند.روش و وسائل كمك اموزشي خوبي دارند و مربيان با تجربه و دلسوزي دارند.محيط بسيار زيبا و كلاسهاي نورگير است و تعداد توالت و دستشويي ها به نسبت بچه ها مناسب است.غذاي مهد را بچه ها خيلي دوست دارند.بنظر من در مهد بچه ها در طول روز خوشحال هستند و تحت فشار و استرس نيستند.پسر من واقعا با علاقه ميرود و خوشحال برميگردد.من قبل از اينكه پرديس بروم امهدهاي زيادي را رفتم و با خيلي مادر ها صحبت كردم در نهايت وقتي با مدير مهد صحبت كردم خيلي صادقانه جواب سوْال هاي من را داد و امروزاز انتخاب خودم بسيار راضي هستم.در ازمون ورودي كلاس اول مدرسه رشد پسرم موفق بود و اوليا مدرسه از بچه هاي پرديس راضي بودند.

 1. سلام من بچم سال پیش در این مهد بود واقعا پشیمونم در کلاسشون 2تا بچه ی عرب بود که چون بچه های سفیر بودند فقط به انها میرسیدند و بچم می گوفت مربی کلی وقتشو میگذاشت تا به آنها یاد بدهند و بچه ها باهم دعوا میکرند امسال گداشتمش مهد آلا واقعا راضیم عالی و کلاسشو 14 نفرند واقعا عالیه

 1. فردا 2 سال تموم میشه که دختر من هم مهد پردیس میرود. اگر کسی امروز از من بپرسه که نظر کلی ات راجع به این مهد چیه میگم یه مهد معمولی. فضای قشنگی داره. کلاسهای نورگیر. ساختمان مناسب. البته نظافت خیلی معمولی. نمیشه گفت مهد بسیار تمیزیه ( تو پیش دبستانی به ما گفتند تمام کف زمین را کف پوش گذاشته ایم که بچه ها راحت پا برهنه راه بروند و حس در خانه بودن داشته باشند. بعد یه روز دختر من اومد خونه دیدم یه جوراب کثیف کثیف تو کفششه!! گفتم این چیه؟ گفت تو مهد این جوراب را روی جوراب ما پامون میکنند !!! برای اینکه مادرها نفهمند اونجا کفش چقدر کثیفه جوراب روی جوراب پای بچه می کنند. بعد میگویند حس راحتی خانه به بچه ها هدیه میدهیم.)
  مربی ها کمابیش مهربانند. به بچه ها اهمیت داده میشه. جای نسبتا شاد (میگویم نسبتا چون خیلی هم پیش می آد که بچه ها رو مربی ها وادار می کنند ساکت بشینن) ولی مسلما امنی برای موندن بچه هاست.

  نکات منفی اون شلوغی بیش از حدشه. مربیها تحصیلات مرتبط با کودک ندارند. مثلا گرافیک خوندند یا شیمی یا ... همه جور بچه ای هم تو مهد هست . کلاسهای دختر من این 2 سال همگی بالای 25 نفر بودند. با 1 مربی و 1 کمک مربی که دایم عوض میشن. ظاهرا مدیریت با مربی ها زیاد دعواش میشه. 1 ساله دختر من پیش 1 درس میخونه همون کمک مربی هم نیست. 1 مربی با 2 تا دختر بیش فعال و 3 تا پسر بسیار لوس و بی ادب سر کلاس. من نمیدونم مربی چطور 5 تا بچه مشکل دار را کنترل می کند و به 20 بچه سالم و خوب دیگه هم در کنارش آموزش میدهد.
  شلوغی کلاس باعث شده که هرگز مربی نتونه روی بچه ای تمرکز کنه. شعر دسته جمعی خونده میشه. زبان دسته جمعی کار میشه. اگه بچه شما جتی یه کم خجالتیه یا کمی شیطون و بازیگوشه می تونه توی این گروه فقط لب بزنه و مربی نمیفهمه بچه شما شعر و یا لغات انگلیسی رو یاد نگرفته.
  با اینکه ادعا میشه که از صبح تا ظهر با بچه ها انگلیسی حرف میزنند اما در انتهای 2 سال الان من میبینم که سطح زبان دختر من از همه بچه هایی که مهدهای اطراف رفتند پایینتره. این درباره همه فارغ التحصیلهای پردیس صدق می کنه. معیار حرفم آزمون ورودی مدرسه سلام است.
  یه نکته دیگه اینه که مدیریت مهد خیلی مرموز عمل میکنه. هر اتفاقی بیفته شما اعتراض کنید فوری حاشا می کنند که این طور نیست. اگر توضیحی ازشون بخواهید اصلا جوابگو نیستند.
  یک ایراد دیگه شلوغی مهد که اثرش رو همه بچه های پردیس دختر و پسر دیده میشه اینه که مربی برای ساکت و آروم نگه داشتن بچه های شیطون اونها رو دعوا میکنه یا از کلاس بیرون میکنه یا یک مربی هم داشتند که بچه ها را روی پا نگه میداشت..... در نتیجه بچه ها همه تو خونه با اسباب بازیهاشون که بازی میکنند با اونها پرخاش می کنند.
  در کل امروز در این نقطه زمانی که من ایستاده ام که دیگه قراره دخترم به مدرسه بره، وقتی به 2 سال گذشته بر میگردم و فکر میکنم میبینم که ای کاش گزینه دیگه ای انتخاب میکردم .
  منظقه 1 مهد های بسیارعالی زیاد داره. رنگین کمان و مهستان با نصف شهریه پردیس دست کم بچه رو واقعا 2 زبانه بار می آورند. یا شادان دست کم با همه بدیهایی که به خاطر دیسیپلینش داره اما سطح علمی خوبی داره. اما پردیس سطح علمس خاصی نداره. نمیگم چیزی به بچه ها یاد نمیدن. اما از هر در سخنی... یه کم از بارون میگن... یه کم از گیاه... یه کم از استاندارد..... یه کم شمارش اعداد..... مثل مهد کودک های زمان بچگی ما. نه مثل مهد های مدرن امروزی.
  امیدوارم تجربیات من هم به کسانی که میخواهند مهد انتخاب کند کمک کند.
  با آرزوی سلامتی و موفقیت همه کوچولوهای نازنین.

  • سپاس از فرصتی که گذاشتید تا تجربیاتتون و با توضیحات کافی و جامع در اختیار سایر والدین قرار دهید.

 1. اين مهد فقط حياط خوشگلي داره بچه من دوسال اونجا بود اشتباه بزرگي كردم كه جا به جاش نكردم
  كلاس ها شلوغ حدود ٢٥ نفر با يك مربي و يك كمك
  كادر اموزشي در سطح پايين كه چندين بار تغيير كردن

  اموزش خيلي خيلي ضعيف زبانش با مهد هاي منطقه ١ اصلا قابل مقايسه نيست يعني در حد اينه كه كلمات رو با تلفظ غلط ياد بگيرند

  خواهش ميكنم نظر من رو ثبت كنيد تا كسي كه دنبال مهد ميگرده به هر حال تجربه كسي رو بخونه

افزودن نظر (نظر یا سوالی در مورد این مهد کودک دارید ؟ با پر کردن فرم زیر می‌توانید نظر خود را ارسال کنید)

می‌خواهم نظرم را ثبت کنم