راهنمای مدیران مهد کودک

مدیر گرامی سلام،
از این که مرکز آموزشی خود را در مهدیاب ثبت کردید بسیار خرسندیم و به شما تبریک می‌گوییم. اکنون شما یک قدم از رقبای خود جلو تر هستید و در لیست مهد کودک ها نمایش داده می‌شوید.

 

شما کار بسیار هوشمندانه‌ای انجام دادید که مرکز آموزشی خود را در مهدیاب ثبت کردید از جمله فواید حضور شما در این لیست این است که اطلاعات تماس مهد کودکتان در دسترس کاربران و متقاضیان قرار می‌گیرد و به راحتی می‌توانند پس از جستجو در محدوده مورد نظر به مهد کودک شما دسترسی داشته باشند و در نتیجه ثبت‌نام‌های شما افزایش میابد!

برای این که بیشتر با خدمات مهدیاب آشنا شوید، لطفا مطالب این صفحه را مطالعه کنید، در آخر اگر سوالی برایتان باقی ماند می‌توانید از طریق پشتیبانی سایت سوال خود را مطرح کنید، شما را حتما راهنمایی خواهیم کرد.

 

 لیست مهد کودک ها

با قرار گرفتن در لیست مهد کودک ها این شانس را دارید که در موتو جستجوی گوگل ثبت شده و کاربران با جستجوی نام مهد کودک شما اطلاعات تماس، آدرس، مشخصات و تصاویر مهد کودک شما را همیشه در همه ساعات شبانه روز مشاهده کنند. همچنین موقعیت مهد کودک شما در نقشه گوگل ثبت می‌شود و به راحتی می‌توانند آدرس شما از روی نقشه پیدا کرده و به مهد کودک شما مراجعه کنند.

 

 پنل کاربری

پس از عضویت و ثبت مرکز آموزشی (مهد کودک) به شما یک پنل کاربری اختصاص داده می‌شود که در آن‌ می‌توانید اطلاعات مهد کودک خود را وارد کنید، حتی به شما اجازه داده می‌شود که تصاویری از مهد کودک خود را در سایت قرار دهید تا مخاطبان تصاویری از مهد کودک شما را نیز مشاهده نمایند.

 

 جستجوی پیشرفته

کاربران امکان جستجوی پیشرفته مهد کودک بر اساس منطقه  و نیاز خود را دارند، مهد کودک شما در نتایج جستجوی کاربران سایت نمایش داده خواهد شد.

 

 لینک اختصاصی

می‌توانید آدرس صفحه (لینک) مرکز آموزشی خود را به والدین کودکان بدهید تا در آن‌جا نظرات خود را ثبت کنند و همچنین به مهد کودک شما امتیاز مثبت بدهند.

 

 آگهی استخدام ثبت کنید!

امکان این را دارید که آگهی استخدام مهد کودک خود را در مهدیاب ثبت کنید تا مربیان مهد کودک به راحتی موقیت شغلی ایجاد شده توسط شما را دیده و با شما تماس بگیرند.

 

باز هم به خاطر کار هوشمندانه‌ای که انجام دادید و مرکز آموزشی خود را در لیست مهد کودک های مهدیاب قرار دادید به شما تبریک می‌گوییم.


 می‌خواهید وارد حساب کاربری خود شوید ؟

برای این کار روی لینک زیر کلیک کنید و با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود حساب کاربری مهدیاب خود را مشاهده نمایید و از امکانات منحصر به فرد آن استفاده کنید:

میخواهم وارد حساب کاربری خود شوم


 رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید ؟

برای بازیابی رمز عبول پنل کاربری و ورود برای ویرایش اطلاعات مهد کودک خود روی لینک زیر کلیک کنید:

می‌خواهم رمز عبور خود را دریافت کنم

 


اگر هنوز مهد کودک و یا سایر مراکز آموزشی خود را در مهدیاب ثبت نکردید، از طریق لینک زیر می‌توانیم این کار را انجام دهید:

می‌خواهم مرکز آموزشی خود را در مهدیاب ثبت کنم