فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

لیست نظرات شما در مورد مهدکودک ها

مهد و پیش دبستانی دنیای رنگین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'سيما ' درمورد ' دنیای رنگین' گفت:

منم واقعا راضيم شناخت تك تك بچه ها و دقت در جزئي ترين مسائل بچه ها از خصوصيات اين مهد مربيهاي عالي و مهربون شاد و خوشحالي بچه ها و مسئوليت پذيري پرسنل و مديريت از ويژگيهاي شاخص اين مهد نظافت عالي كلاسها و سيستم مهد به نظر من عاليه و دخترم هم خيلي خيلي دوستاش و مربيهاشو دوست داره

۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۱


مهد و پیش دبستانی دنیای رنگین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'عاطفه' درمورد ' دنیای رنگین' گفت:

دو ساله که پسر من از این مهد اومده بیرون ولی متاسفانه تا الان بدترین و تلخ ترین خاطره های زندگیش مربوط میشه به مهد کودک دنیای رنگین و علی الخصوص خاله بنفشه. گاهی مجبوریم از پمپ بنزین خیابان کازرون استفاده کنیم و بالاجبار مجبوریم از خیابان یکم نفت گذر کنیم و متاسفانه متوجه حال عجیب پسر و تنفرش از اون کوچه و اون مهدکودک میشم. تاسف می خورم برای مدیری که اصلا روانشناسانه و کارشناسانه با بچه های مردم برخورد نمی کنه و فقط و فقط خوش زبونه و خوب صحبت می کنه و والدین رو اغفال می کنه. فقط به دنبال سود مادی خودشه و حتی کمی به فکر معنویات نیست. من سپاسگزارم از این سایت خوب. ای کاش این سایت رو زودتر دیده بودم و اولیای خوب و مهربون زودتر این مطالب رو در سایت میذاشتن تا باوچشم باز انتخاب کنم. متاسفانه زمانی که من فرزندم رو به مهد سپردم این سایت رو نمیشناختم. ولی الان توصیه من به همه اولیای عزیز اینه که با چشم باز مهد کودک فرزندانتون رو انتخاب کنید. چون آسیب روحی که به بچه وارد میشه تا سالیان سال ادامه داره. حتی زمانی بیشتر از مدت زمان مهد رفتن کودک دلبند شما.

۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۷


'یاسمن خاله' درمورد ' ترانه باران' گفت:

خانومای گل گلی سلام منم تو سایتا خیلی چرخیدم و بالا پایین کردم اولش فک میکردم همش تبلیغه مثل بقیه اما گفتم خودم برم و ببینم مهد کودک همه چیزش باید خوب باشه از حق نگذریم واقعا راضی کردن آدم پر توقعی مث من کار سختیه :D ولی شک هام برطرف شد کار خوبو آدم باید بگه منم گفتم:)))))))

۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰


موسسه آوند

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز:من هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'س.ا' درمورد ' آوند' گفت:

من موسسه ی آوند را 6 سال است که می شناسم و هر دو فرزندم را به این موسسه سپرده ام. آوند مهدکودک نیست! آوند مکانی است برای رشد! رشد برای بچه ها و خانواده ها! محلی است برای تمرین مهارت های زندگی. در آوند هر اتفاق فرصتی می شود برای رشد. مسلما هیچ محیطی کامل نیست ولی همان که در آن دغدغه ای باشد برای رشد و بهتر شدن قابل تقدیر است. بارها با همسرم درباره ی این گفتگو کرده ایم که خانم پشوتنی عاشق کودکان این سرزمین است. برای آن هر ایده ی نابی را با روحیه ی یادگیری می پذیرد و دنبال می کند و برای آن بی وقفه تلاش می کند. من و خانواده ام قدردان لحظاتی هستیم که در آوند با دیدگاه زندگی برای خدمت و رشد سعی کردیم به خودمان دوباره نگاه کنیم، از بچه هایمان یاد بگیریم ، خودمان را در بچه هایمان بیابیم و در تعادل رفتارهایمان بکوشیم. هر دو فرزند من آوند را دوست داشته و دارند. حالات و روحیات بچه ها همیشه یکسان نیست اما تحربه ی من از آوند چنین است که برای حال خوب بچه ی من تلاش می کند. آوند بچه ها را یاری می کند تا خودشان را زندگی کنند، خودشان را دوست بدارند و با پذیرش انسان ها و محیط زندگی از زندگیشان با پویایی و شوق و عشق لذت ببرند.

۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۲


مهد و پیش دبستانی دنیای رنگین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مامان یه پسر جذاب' درمورد ' دنیای رنگین' گفت:

شهریه این مهد خیلی بالاست راستش من اوایل فکر می کردم اگر شهریه بالا باشد حتما بهزیستی نظارت بیشتری دارد حتما مهد خارق العاده تر از بقیه مهدهاست حتما یه چیزی هست که سه تا ستاره بهزیستی داده به این مهد. و دائم این فکر ها را می کردم و در نهایت تصمیم گرفتم پسرم رو در این مهد ثبت نام کنم. غافل از اینکه بیشتر شهریه مهد سود مدیریت است. نه پول خوبی به مربی ها می دهد. چون مربی ها خیلی سرد و دلزده هستند. اول که میان با هزار امید میان و شادن ولی بعد از یه مدت سرد و دلزده میشن. نه پولی که دادیم رو خرج بچه هامون می کنن. این همه لوازم تحریر دادیم کو؟ من یه بسته مداد رنگی 12 رنگ رو دو ساله تو خونه پسرم داره استفاده می کنه ولی هرسال برای مهد یه 24 رنگ می فرستیم با24 تا مقوای آ3 رنگی. با یه عالمه خمیر بازی. فقط تا لوازم تحریرو می بریم می چینن دور بچه یه عکس یادگاری میگرین و میذارن تو کانال که یعنی ببین بچت داره با لوازم تحریرش کار می کنه. و دیگر هیچچچچ با این همه شهریه که می دیم لااقل پول یه اردو رو مهمون کنید بچه ها رو. پول یه جشن رو مهمون کنید بچه ها رو برای اردو جدا باید پول بدیم برای عکس جدا برای جشن جدا برای لوازم تحریر جدا حالا پول عیدی شب عید مربی ها هم جدا که خاله بنفشه می ایسته دم در و از اولیا گدایی می کنه. واژه گدایی واقعا برازنده است چون فقط گدایان هستند که دائم می گن پول بده پول بده کمه کمه بیشتر بده می ایسته چونه می زنه با اولیا. ببینید چه قیمتی میده که اولیه متعجب دست به دامن چونه می شن به مولا قسم اگه مربی ها بدونن این چطوری براشون عیدی جمع می کنه عمرا قبول کنند. اصلا هم نمی ذاره خودتون به مربی ها یا خدمه عیدی بدید. خودش جمع می کنه و بعد به هر کس هر چی بخواد می ده . در کل من از رفتار مدیریت اصلا راضی نبودم و همین امر باعث شد تا مهد پسرم رو تغییر بدم. لااقل شهریه کمتری میدم و دروغ کمتری میشنوم. در کل مهد اصلا محیط مناسبی نیست و اگر مادری شاغل نیست بهترین کار اینه که فرزندش رو به مهد نفرسته. لازم است از مهدیاب تشکر کنم به خاطر ایجاد فضای خوب و سالم برای تبادل نظر مادران

۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶


'مدیر مهدكودک و پیش دبستانی خانه آبنباتى' درمورد ' خانه آبنباتى' گفت:

با سلام و تشگر از شما لطفاً جهت کسب اطلاعات با شماره های 33451997 و 33451700 تماس بگیرید. مهدکودک خانه آبنباتی

۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰


'عزیزی' درمورد ' خانه آبنباتى' گفت:

پذیرش ساعتی. هزینه اش چقدر؟؟؟

۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۹


مهد و پیش دبستانی دنیای رنگین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'سپيده ' درمورد ' دنیای رنگین' گفت:

من يكسال پيش پسر سه ساله ام رو در مهد دنياي رنگين ثبت نام كردم و باتوجه به همه نظراتي كه در مهدياب خوندم و صد البته تحقيقات خودم از نزديك و جستجو در مهدهاي اطراف تا به امروز واقعا راضيم و خوشحالم كه تصميم درستي اتخاذ كرده ام و نه دروغي تو مهد غالبه نه خدايي نكرده زدو خورد بچه ها چون يه نكته مثبتي كه من ديدم اين بوده خانواده ها خيلي يك دست و عالين و اينكه دوربين هميشه آنلاينه به نظرم دروغ معنا نداره حداقل در مورد من صدق نميكنه چون هميشه از خونه پسرم رو ميبينم و ...و انقدر همه چيز خوب و عاليه كه از اول شهريور با لطف بنفشه جون قرار شد پسر دومم رو هم به گروه شيرخوار بسپارم از مهدياب و مهد دنياي رنگين و دوستانمون در اون مهد ممنونم

۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۲


'دنیا' درمورد ' مونته سوري فروغ ايران' گفت:

با ۴ تا دونه ابزار مونته سوری که اسم مهد رو نمی شه مهد مونته سوری گذاشت! روش این مهد مونته سوری کامل نیست و حتی بعضی از کاراشون با مونته سوری تناقض داره !

۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰


مهدکودک و پیش دبستانی نارون

استان / شهر: تهران، پردیس

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'پونه صادقی مکی' درمورد ' نارون' گفت:

پسرم در مهد نارون احساس شادی و امنیت میکند. تنها مهد کودکی که توانست اعتماد مرا جلب کند مهدنارون است. خانم مددیان پاک کودکان را دوست دارد و فرزندم احساس او را درک میکند. امیدوارم همین انرژی مثبت مدیر محترم و دوستداشتنی مهد ادامه داشته باشد و مربیان عزیزشان هم ایشان را الگوی خود بدارند. سایه تان بر سر کودکان پاک و آینده سازان این خاک مستدام .

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۷