فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

لیست نظرات شما در مورد مهدکودک ها

'سعیده ' درمورد ' ملودی باران' گفت:

خانومیا من تازه دخترمو بردم این مهد خیلی خوشحالم از اینکه انقدر ذوق داره برای مهد رفتن اوایل مادرم هی میگف نبر ش اما حالا که میبینه حالش بهتره خودشم موافقه فک نمیکردم انقدر تاثیر داشتهباشه براش ****

۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۱


'مریم' درمورد ' آیات ' گفت:

سلام من از مهد ایات بسیار راضی هستم . مدیریت و کادر بسیار دلسوز و متعهدی دارن و برنامه های اموزشی خوب و مفیدی در همه زمینه ها به بچه ها میدن. میشه گفت تخصصی کار میکنن.

۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۵


'تارا مامان جوجو' درمورد ' ملودی باران' گفت:

به نظر من اینکه مدیرشون همیشه حضور داره و خوش برخورد هستن تو نگاه اول نظر آدم جلب می کنه تمیزی و نظافت مهد کودک هم خوب بود من و همسرم خیلی راضی هستیم :)

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۹


'مریم نجف زاده' درمورد ' ملودی باران' گفت:

من قبل از کرونا علی رو اونجا ثبت نام کرده بودم خیلی شرایطش خوب شده بود و راضی بودم اما حیف که امسال جابجا شدیم همیشه براشون آرزوی خیر دازرم

۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۷


مهد کودک لب خندون

استان / شهر: تهران، شهريار

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مریم' درمورد ' لب خندون' گفت:

پرسنل با تجربه،فضای امن،مدیریت مهربان باعث شده لب خندون بهترین مهدکودک اندیشه باشه

۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۲


مهدکودک گردشگری داوین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'سیف ' درمورد ' داوین' گفت:

سلام من دخترم رو تو نه ماهگی میخواستم اینجا ثبت نام کنم میخواستم بدونم محل نگهداری نوزادان شیر خوار از بقیه کودکان جدا هست ؟ اینکه مادران هر زمان میتوند به نوزاد شیر خوارشون سر بزنند؟دوربین وجود دارد و مادران میتونند توسط این دوربین هر زمان بخواهند نوزادان رو ببینند .

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۲


'م.م ' درمورد ' خانه یادگیری پرسا ' گفت:

ما بیشتر از دو سال ه که پسرم پرسا میره .الان که نزدیک زمان پیدا کردن مدرسه هستیم و با مدرسه ها آشنا میشیم نقاط قوت پرسا پررنگ و پررنگ تر شده برامون . بسیار قدردانشون هستم برای فرزندم پرسا مثل خونه میمونه و واقعا آرامش داره اونجا . تفاوت های فردی دیده میشه بچه ها اصلا مقایسه نمیشن و بسیار حرف بچه ها براشون مهمه . به بچه ها برچسب زده نمیشه و حقوق کودک و آرامش کودک براشون خیلی مهمه .

۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۲


'زهرا' درمورد ' آیات ' گفت:

سلام من پسرمو ۳ ماهه تو مهد ثبت نام کردم اما از عملکرد پرسنل راضی هستم .مخصوصا مدیر و مشاور مهد که خیلی راهنمایی هاشون کمکم کرده،از غذای سالمی هم که برای بچه ها درست میکنن راضی هستم.از همه مهمتر پسرم خیلی مهد رو دوست داره

۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۲


مهدکودک و پیش دبستانی دوزبانه نیکان (نلین سابق)

استان / شهر: البرز، کرج

مجوز: سازمان بهزیستی استان البرزمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'Fateme ' درمورد ' نیکان (نلین سابق)' گفت:

سلام کسی از قسمت شیرخوار نیکان استفاده کرده؟ من میخواستم پسرمو بذارم خواستم اطلاعات کسب کنم. پسرم 9 ماهشه

۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۴


مهدکودک سه زبانه باغ نیلوفر

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'رضا' درمورد ' باغ نیلوفر ' گفت:

با سلام من به تازگی فرزندم رو توی این مهد (باغ نیلوفر) ثبت نام کردم البته قبل از اینکه بخوام این کار رو بکنم از طریق وب سایتهای مختلف دنبال یک مهد مناسب برای فرزندم گشتم. چند ماه پیش با مهد باغ نیلوفر آشنا شدم و توی مهد یاب نظرات مخاطبین این مهد رو خوندم . الان بسیار خوشحالم که دخترم توی این مهد هست هم مدیران و پرسنل بسیار حرفه ای رو داره و هم همه ی افراد بسیار باشخصیت و مهربان هستند. الان بعد از 8 ماه هم فرزندم خیلی خوشحاله و هم ما و باغ نیلوفر رو از خونه بیشتر دوست داره. توی دوران کرونا هم تمام مربی ها ساپورت کامل داشتن و با تماس اینترنتی و ویدئو کال و ... با ما و دخترمون در ارتباط بودن. به شدت این مهد رو به همه توصیه میکنم به نظرم هر بچه ای شایسته ی این هست که دوره مهد کودکش بسیار عالی باشه، چون این دوره پایه ی آموزش و پرورش بچه هست و به همین دلیل این نظر رو اینجا مینویسم. البته باید بگم که توی کامنت ها یکنفر نظر منفی داشت که الان مطمینم که نظرشون با غرض ورزی نوشته شده و اصلا درست نیست. ممنونم.

۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۰