فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

لیست نظرات شما در مورد مهدکودک ها

'محبوبی' درمورد ' فرزندان افتاب' گفت:

سلام محبوبی هستم مدیر مهدکودک فرزندان آفتاب از اینکه درمورد ما اظهار لطف کردین سپاسگزاریم. منتها محض اطلاعتون روزهای بازدید ما از کلاس ها روزهای ۵شنبه هست که بچه هانیستن وما پخت غذا نداریم. همه کلاسها هم بنا به دستورالعمل بهزیستی دستگاه تهویه دارد.

۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۶


مهد و پیش دبستانی دنیای رنگین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'رضايي' درمورد ' دنیای رنگین' گفت:

سلام تشكر از مهدياب بابت ثبت نظرات والدين من صد درصد از مهد رضايت دارم و واقعا ميتونم بگم همه چيز عاليه خاله بنفشه كه واقعا دوست خوب مدير خوب مادر خوب و همينطور فرشته نجات ما والدينه از مربي خوب دخترم خاله آنا هم ممنون

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۷


مهد کودک گهواره شادی

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مامان بنیتا' درمورد ' گهواره شادی' گفت:

با سلام من مامان بنیتا هستم به نظر من این نظری که اینجا ثبت شده بی انصافیه اصلا این مهد اینگونه که اینجا نوشته شده نیست من دختر ۲۱ ماهمو با خوشحالی و آرامش فراوان اینجا گذاشتم بدون این که حتی یک زره دخترم بی تابی کنه مربی دخترم مرجان خانم فوقولاده مهربون و دلسوز هست و من از ایشون رضایت کامل دارم دختر من یکی از بچه های این مهده و دخار فوق العلاده شاد و خوشالیه و برا رفتن به مهد کودک خیلی ذوق داره و من به زور از مهد میارمش خونه.

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳


خانه کودک و پیش دبستان پیشرو

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: شهرداریمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مدیر خانه کودک و پیش دبستان پیشرو' درمورد ' پیشرو' گفت:

سلام بر شما مادر مهربان. ما هم به شما حق می دیم. در درجه اول به این خاطر که برای اولی بار می خواهید کودک دلبندتون رو از خودتون فاصله بدید و در درجه دوم اینکه متاسفانه گاهی در بعضی از مهد ها(هرچند خیلی زیاد نیست) ولی ممکنه خواسته یا ناخواسته مشکلاتی ایجاد بشه.واقعیت اینه که کار با کودک بسیار حساس تر از اونی هست که به نظر میاد. ما برای کسب اطمینان از طرف مادران عزیزمون ما به اونها اجازه می دیم که در روزهای اول با کودک خودشون در مجموعه همراه باشن تا هم کودک و هم مادر نسبت به محیط جدید اعتماد حاصل کنند. براتون آرزوی موفقیت دارم.

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۶


'طهورا یاقوتی' درمورد ' ترانه باران' گفت:

سلام خدمت همه کسانی که این پیامها رو می خونند. من بچه ام رو از اردیبهشت 97 این مهد گذاشتم. خیلی اتفاقی هم با این مهد آشنا شدم. فوق العاده نگران بودم چون کوچلوی من ده ماهه بود. درسته که دو ماهی طول کشید دخترم به مربی و مهد عادت کنه و واقعا هم من و هم مربیاش اذیت شدیم ولی همیشه و همیشه از صبرشون و همکاری صمیمانه شون متشکرم. واقعا مهد کودک خوبیه. مربیاش و برخوردشون و مخصوصا خانم بیت الله پور و اقای جبلی که هر چی از خوبیهاشون بگم کم گفتم. اصلا پولکی نیستند روی تجربه ای که پیش اومده بود میگم که من دخترم مشکلی پیش اومده بود و سه هفته نتونست بره مهد و من قبلش شهریه اون ماه رو حساب کرده بودم ولی مدیریت مهد لطف کردن و این شهریه رو به ماه بعد منتقل کردند و من واقعا ازشون ممنونم بابت همه مهربونی ها و صبوریهاشون....

۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶


مهدکودک مهرک

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'سارا اسكويي' درمورد ' مهرک' گفت:

سلام من دخترم را به اين مهد ميبردم واقعا راضي بودم از رفتار و آموزش مربيها و واقعا خدارو شكر مي كنم كه اين مهد جلوي راه ما قرار گرفت كه هنوز دخترم هواي مهد و مربيهاشو بعد از چهار، پنج سال مي كنه.بي نهايت سپاسگزارم.

۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۲


مهد کودک دو زبانه پیام شادی

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: زير نظر سازمان بهزيستيمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'پروانه ايزدي' درمورد ' پیام شادی' گفت:

سلام من واقعا اين امكانات بي نظير و آموزش به روز مهد كودك رو تحسين مي كنم. واقعا خوشحالم كه مساني هستند كه اين امكانات رو به حكيميه آوردند.

۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۲


مهد و پیش دبستانی دنیای رنگین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'صداقت ' درمورد ' دنیای رنگین' گفت:

خانم ذبيح الهي من بعنوان پدر يكي از عزيزان از شما متشكرم بابت برنامه ها و خصوصا جلسات روتين ملاقاتهاي اوليا و مربيان و هماهنگي در كارها و برنامه هاي متنوع خدا بهتون سلامتي بده و دعاي خير ما پست و پناه خانواده و عزيزانتون باشه

۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲


مهدکودک و پیش دبستانی دوزبانه نیکان (نلین سابق)

استان / شهر: البرز، کرج

مجوز: سازمان بهزیستی استان البرزمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مامان آوین' درمورد ' نیکان (نلین سابق)' گفت:

ممنون از سایت خوبتون من دخترم 2 سالش هست و تقریبا 3 ماه هست که مهد نیکان میره برای مهد رفتن دخترم خیلی خیلی استرس داشتم ، 2 هفته اول رو هر روز با دخترم رفتم ، ولی الان خداروشکر خیلی با علاقه میره و خانم مربی مهربونش و همینطور خانم کمک مربی خیلی با صبوری و حوصله و مهربونی باعث جذب دخترم شدند . واقعا اخلاق و ادب پرسنلشون از مدیریت تا خانم های کمک مربی مثال زدنی هست . امیدوارم خدا بهشون سلامتی بده .

۲۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲


'مریم' درمورد ' ستاره کیهان' گفت:

سلام بچه من تو پیش دبستانی حروف ها رو اصلا یاد نگرفته و چند ماهی هست که از سال می گذره و هیچ کدام از حروف ها رو یاد نگرفته در صورتی که بچه برادر من پارسال کل حروف ها ر یاد دادن و حتی اینکه حروف ها رو که بهم میچسباندن هم بلد بود جواب بده ولی بچه من حرف خالی را جلوش میزاری هیچ وجهه پاسخگو نیست . این مهدکودک هست و به درد پیش دبستانی و آموزشی خوب نیست فقط برای بازی خوبه مربیش هم فقط به فکر پول هست که چطور پول بگیره و سود کنه

۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۱