فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

لیست نظرات شما در مورد مهدکودک ها

مهد كودك و پيش دبستاني دو زبانه ايده

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: سازمان بهزيستيمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مژده والايي جليل' درمورد ' ايده' گفت:

دوست عزيزم نمي دانم با چه قصد و نيتي كامنت منفي براي ما گذاشته ايد چون از زمان تاسيس مهد كودك ايده هيچ كودك يا مادري به نام ريما احمدي در مهد حضور نداشته و اثبات اين مدعا بسيار ساده است

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۲


مهد کودک دو زبانه نیک مهر

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'حانیه' درمورد ' نیک مهر' گفت:

سلام خدمت مامان های عزیز این مهد کودک خیلی عالیه چون من دخترم که اونجاست هیچ الان خواهرزاده همسرم هم میخواد بره اون مهد چون من بهش پیشنهاد دادم دست خانم واعظی درد نکنه دست مادرشونم دردنکنه که دخترم همیشه از غذاشون تعریف میکنه از نظربهداشت ازنظر برخورد ازنظر همه چی عالی حتما اگر میخواید بچه تون رو دراین مهد کودک بگذارید بدون شک وتردید وباخیالی راحت کودکتون برای نیمه وقت به این ومهد بسپارید و وقتی بعد ازظهر اومدید دنبالش کودکی خوشحال وشاد تحویل بگیرید

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰


مهد دو زبانه آرزوهای نیک

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'نازی کیا' درمورد ' آرزوهای نیک' گفت:

سلام،میتونم به شخصه بگم یکی از بهترین مهدهای غرب تهران هست هم از نظر آموزش هم از نظر محیط شاد و صمیمی بین مربی و مدیران با کودکان و والدین ،شهریه مناسب و نگرفتن پول اضافی ،آموزش زبان انگلیسی با بهترین روش .میشه با اطمینان خاطر کودک را گذاشت .

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۷


مهد دو زبانه آرزوهای نیک

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'رزا گلزاری' درمورد ' آرزوهای نیک' گفت:

سلام،من دخترم از کلاس های مادر کودک دکتر شکیبا از ۲سالگی با مهد آرزوهای نیک آشنا شدیم و شروع بسیار عالی بود برامون و بعد هم با کمک مدیر و مربیان مهربان و واقعا دلسوز سریع جذب مهد شد.واقعا با پرسنل عالی ،شهریه مناسب و محیط شاد آموزشی باعث شد با خیال راحت دخترم در این مهد بزارم .

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸


مهد کودک لب خندون

استان / شهر: تهران، شهريار

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'سودابه' درمورد ' لب خندون' گفت:

خیلی خوب شد قیمت پیش دبستانشون رو پایین اوردن .من که خیلی راضیم

۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۱


مهد کودک لب خندون

استان / شهر: تهران، شهريار

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'وحید' درمورد ' لب خندون' گفت:

مهدکودک خیلی خوبیه امیرحسین جان ۲ ساله که اونجا مهد میره و با عشق میره

۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۸


مهدکودک گردشگری داوین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'داتوبر' درمورد ' داوین' گفت:

دختر من ۲سال-شاگرد خاله نگین نازنین و خاله شادی عزیز و معلم زبان مهربان مهد خانم کریمی که زبان بچه ها را عالی تدریس میکنند و معلم فوق العاده، هوش هیجانی خانم سعیدی -هست.مهد گردشگری داوین را باید بنامیم خانواده بزرگ داوین . تمامی خانواده های بچه ها با هم یکی هستند . همگی همو میشناسند و با مدیریت عالی خانم معمارباشی و همکاری همسرشون در برنامه های گردشگری خانوادگی ، به بچه ها کمک میکنن که از اجتماع کوچک خانواده و مهد راحت تر وارد اجتماع بزرگتر شوند. خاله شادی مهربان (مدیری که بچه ها عاشقشند) با حوصله و مهربانی انتقادات و پیشنهادات را به طور کامل میشنوند و با احترام جواب میدهند همانند یه دوست خوب برای خانواده ها هستند . یک مدیر آگاه می تونه کلاس هوش هیجانی برای کودکان ترتیب دهد تا کودک بتونه با آگاهی از احساساتش با مادرش صحبت کند و من اول از خدا و بعد از این سایت بسیار سپاسگزارم که من را با خانواده مهربان داوین آشنا کرد. شخصی نوشتن انتقاد سازنده از مهد نکردند اگر فقط یک روز در جلسات خانوادگی پرسش و پاسخ این مهد شرکت کنند و یا در برنامه های عالی این مهد متوجه میشوند که انتقادی نمیتوان کرد،غیر از تشکر . امیدوارم که خانواده داوین روز به روز بزرگتر و هر روز بهتر از دیروز خود باشد و تمامی مهدها همانند داوین در پی پرورش کودکان ایران زمین در زمینه شادی، مهربانی، احترام به خود و دیگران و مواظبت از حیوانات باشند.

۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۲


'پرستو' درمورد ' گندم' گفت:

نظر دوستان را خوندم كه همه در مورد خانه بازي بود و صحيح، ولي اگر مثل من بچه بينواتونو ميبريد به مهدشون حتما بيشتر پيگيري و كنجكاوي كنيد. بچه من ضربه بدي از اين مهدكودك خورد به خاطر رفتار بد يكي از كاركنان كه با تهديد و حمله به شخصيت بچه ميخواد بچه ها را مثل سربازخونه ساكت نگه داره.

۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۲


'شرافتی' درمورد ' سرزمین کودک' گفت:

با سلام و عرض ادب میخواستم از این طریق مراتب تشکر و قدردانیم رو از این مهدکودک و مدیریت مقتدر و با سواد این مهد کودک و پرسنل بینهایت دلسوزش داشته باشم.به جرات میتونم بگم اینجا مهدکودک نیست بلکه خانه دوم کودکان ما هست.امیدوارم همیشه برقرار و مانا بمانید.

۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲


'مامانی مهربون ' درمورد ' ترانه باران' گفت:

چند وقت پیش کارگاه خانم داداشلو خیلی خیلی مفید بود و چیزهای زیادی یاد گرفتم . ممنونم از همه شما

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۹