فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

لیست نظرات شما در مورد مهدکودک ها

'ويدا قهرماني' درمورد ' تیله' گفت:

من از اين مهد راضي نبودم رفتار پرسنل مناسب نبود و ضعف مديريت در همه قسمت ها حس ميشه فقط فضاي خوبي داره و بسيار مهد پر هزينه اي است .

۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۹


مهد کودک ماه من

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'نفیسه' درمورد ' ماه من' گفت:

من بار اود که رفتم گفتن دخترت دو سالش که شد بیا و نه قیمت دادن نه گذاشتن من داخلو ببینم.بار دوم دخترم دو سال و چها ماهش بود رفتم باز به همون شکل سرشونو از لای در نیمه باز آوردن بیرون و باز نه اجازه دادن من برم داخد نه قیمت دادن و گفتن نه همکارم اشتباه کرده ما نیمه اولیای سال ۹۵ رو قبول میکنیم برو مهر بیا.جوری برخورد میکنن انگار به تودت بمب بستی میخوای بری مهدو ببری هوا!!!!من دیگه عمرا اینجا نخواهم رفت با اینکه سر کوچمون هم هست

۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵


'لاله قوامی ' درمورد ' ترانه باران' گفت:

خانواده امروزی با توجه به مشغله گرفتاری های موجود بیشترین نگرانی هاش مربوط به سلامت کودک و فرزندش هست اینکه چی بپوشه چی بخوره و اینکه مریض نشه چه روحی و چه جسمی اونچه که من در این مهد دیدم آسایش خیال والدین از هر نظر بود چیزایی که برای من مادر مهم بود به صورت کامل انجام می شد متشکرم از زحمات پرسنل زحمت کش ترانه باران و متشکرم از خانم دکتر داداشلو بابت کمکی که به من در روزهای اول ورودم به مهد داشتند و مشاوره های خوبشون که باعث بازگشت آرامش به زندگیمون شد

۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۵


مهدکودک لبخند

استان / شهر: مرکزی، اراك

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'ف ر' درمورد ' لبخند' گفت:

سلام. مدیر مهد لبخند بسیار خانم متشخص، توانمند و متعهدی هستند. در اکثر زمانها در مهد حضور دارند و با قاطعیت بر مسایل مهد نظارت می کنند. در دوره های مختلف، دوره های مشاوره اموزش برای مربی ها و اولیا برگزار میشه و در دوره های سه ماهه کودکان مورد ارزیابی رفتاری و اموزشی قرار می گیرند.

۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱


مهدکودک باغ زندگی

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'خانبابایی' درمورد ' باغ زندگی' گفت:

پسر کوچک من 5 سال دارد. بسیار مضطرب و بدغذا بود حتی مادربزرگ ها هم نمیتونستن با بهانه گیریهای او کنار بیان. به تازگی به توسط یکی از دوستانم با این مهد آشنا شدم در همین مدت کم هم تغییراتی رو در کودکم میبینم.

۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹


'احمدی' درمورد ' امید ایران' گفت:

با سلام خدمت مدیریت و مربیان دلسوز و مهربان ، از اینکه با اجرای مراسم متنوع و شاد به فکر سلامتی کودکان ما هستید و آموزش هایی واقعا عالی دارید کمال تشکر را دارم.

۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱


'مریم' درمورد ' امید ایران' گفت:

سلام من فکر نمی‌کنم کسی به اندازه من برای سپردن بچه اش به مهد دردسر دیده باشه و وسواس هم داشته باشه. به جرات میتونم بگم برای دختر 3ساله ام تمام مهد های محدوده رو امتحان کردم و یک هفته زیر نظر داشتم چون دخترم اضطراب جدایی داره و من صاحب فرزند جدید شدم. این مهد از هر نظر کامله، رفتار پرسنل، تنوع برنامه، نظم و انسجام گروهی، برنامه غذایی کامل. در کل از یک مهد کودک هر چه توقع دارید این مهد یکجا داره... واقعا خوشحالم که برای فرزندم مهدی مناسب پیدا کردم

۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷


'مادر' درمورد ' امید ایران' گفت:

مهدی با کادری مجرب و دلسوز واقعا نمیدونستم چکار کنم دخترم رو کجا ببرم که هم بتونم اطمینان کنم هم بچم راحت باشه و سریع جذب بشه تا اینکه با مهدکودک امید ایران آشنا شدم روزهای اول دخترم خیلی برای من بیتابی میکرد اما با همکاری مهد و مربی مهربونش تونستن سریع جذب مهد کنن الان دخترم دبستانی هست و سالهای زیادی از اون روز میگذره و الان میخوام پسرم رو هم اونجا ببرم چون هم آموزش هاشون عالیه و هم مدیریت احساس آرامشی هم در من و هم در فرزندانم ایجاد کردن.

۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳


مهد دو زبانه آرزوهای نیک

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'عسل' درمورد ' آرزوهای نیک' گفت:

خیلی راضیم. مربی ها خیلی رفتار خوبی دارن و بچه ها تو مهد خوشحالن. مسئولش خانم حسنی بسیار همراه هست و بدون گارد نظر مادرا رو گوش میده و انجام میده. حسن اصلی اش هم اینه که تو تابستون که باید زودتر میرفتیم سرکار، مهد هم ساعتش رو اضافه کرد ( بدون افزایش شهریه) در حالیکه همکارانم با کودک میومدن سرکار و بعد یکی دو ساعت مرخصی میگرفتن و بچه رو میبردن مهد.

۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷


مهد کودک دو زبانه پیام شادی

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: زير نظر سازمان بهزيستيمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'فاطمه ايزدي' درمورد ' پیام شادی' گفت:

سلام سپاس از سايت عالي مهدياب در تمام منطقه حكيميه همچين مهد كودكي وجود نداره من قبل از اينجا فرزندم رو به مهد كودك هاي ديگه اي بردم واقعا قابل مقايسه بااينجا نيستند???

۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۶