فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

لیست نظرات شما در مورد مهدکودک ها

'ریحانه سادات' درمورد ' آیات ' گفت:

من دختر دو سال و ده ماهم کمتر از یک ماه در این مهد ثبت نام کردم، اکثر مهدهای با این رنج قیمت در منطقه سر زدم و دخترم ساعتی در آن مهدها ثبت نام میکردم، بعضیاشون فضای بزرگ تر یا اسباب بازی های بیشتری داشتن یا ادعا میکردن که انواع برنامه های اموزشی دارن اما چند نکته خوب این مهد باعث شد کلا دخترم اینجا ثبت نام کنم. خاله فرشته و خاله مژگان مربیان دخترم خیلی خوش اخلاقن وقتی از دخترم سوال میکردیم کدوم مهد دوست داری بری ایشونو اسم میبردن که نشون میداد کاملا جذب مهد شده. دوم اینکه صادقن، در اینستاگرام مهد هر روز چند کلیپ از عملکرد بچه ها قرار داده میشه که گاها حتی ممکنه خوشایندمون نباشه! اما همین صداقتشون باعث میشه با ارامش فرزندتون بزارین و حرفی که زده میشه را باور کنید. سوم اینکه به نظرم هدف اول این مهد کسب درآمد نیست .همچنین رفتار پرسنل مادرانه و دلسوازنس . چهارم اینکه مدیریت مهد اکثرا در مهد حضور دارن، خیلی خوش برخوردن و منظم مثلا دفترچه ای داخل کیف بچه ها هست که هر روز مادر را از خورد و خوراک بچه در مهد و تعداد دفعات سرویس رفتن،مسواک زدن و ... اگاه میکنه. مانیتور بزرگ دم در به گونه ای قرار داده شده که هر وقت وارد مهد شین به راحتی میتونید بچتون ببینید. نکته دیگه اینکه به تغذیه بچه ها واقعا بها میدن، بچه من غذاشون دوست داره شاید مهمترین نکتش برای من اینه که دخترم به زور از مهد برمیگردونم خونه چون دوست داره بمونه و بازم بازی کنه. امیدوارم نظرم کمکی در انتخاب مهد بهتون کرده باشد.

۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷


'زهرا شیرزاد' درمورد ' آیات ' گفت:

اگر دنبال یه مهد خوب هستین که فررندتون با خیال راحت اونجا بفرستین بهتون مهد ایرانی _اسلامی ایات معرفی میکنم.فضایی گرم و صمیمی با مدیریت و معلمهای دلسوز و تحصیل کرده.مهد ایات ویژگی های مثبت فراوونی داره که نمیشه هموشونو اینجا گفت.از بارزترینش تعامل بسیار عالی بین مهد و والدین میتونم بگم.پسر من حدود ۲ماه طول کشید تا به مهد و جدایی از من عادت کنه و درطول این مدت پدسنل مهد با من کمال همکاری داشتن.والان حدود یکسال که پسرم مشتاقانه به مهد میره.نکته جالب و مثبت دیگه اینکه تو مهد ایات عمو مهربون دارن یک روحانی جوان و شاد که کلی با بچه ها دوسته و نکته های دینی و اموزشی رو در کنار بازی و قصه به بچه ها اموزش میده و برای من خیلی جالب بود .نگهداری بچه های هم سن در طبقه های جدا از دیگر ویژگیهای مهد هستش.داشتن دوربین مداربسته در تمام نقاط مهد و قابلیت رویت بچه ها در تمام ساعات روز توسط مدیریت مهد و والدین از نکات مثبت مهد هستش.برنامه های متنوع اموزشی باعث اشتیاق بچه ها میشه و خیلی روی اجتماعی شدن و استقلال بچه ها کار میشه .خلاصه اینکه من از اینکه پسرم به این مهد میفرستم راضیم و از همه مسئولین و مربیانش کمال تشکر دارم.انشاا.. که سال به سال به ستاره های مهدشون اضافه بشه.

۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۲


'راضیه' درمورد ' آیات ' گفت:

من کمتر از یک ماهه که دخترم رو به این مهد میبرم...نکات مثبت خوبی داره...اینکه طبقه نگهداری بچه ها بر اساس گروههای سنی جداست و این تاثیر بسزایی تو کنترل رفتاری بچه ها داره...نکته مثبت دیگه برنامه غذایی مشخص با مواد اولیه با کیفیتشون هست و اینکه نظم این مهد برام جالبه...اینکه همه چیز شفافه و نکته مبهمی در سیستم کاری شون وجود نداره

۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۰


'لیدا امینی' درمورد ' آیات ' گفت:

مهد کودک آیات از معدود مهدهایی هست که میتونید فرزندتون رو در کمال آرامش به آنجا بسپرید،چون به هر دو بعد کودک یعنی روحی و جسمی اهمیت داده میشود.آرزوی موفقیت روز افزون برای مدیران و مربیان دلسوز و کارکنان مهربان این مجموعه را دارم.

۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۹


'زینب' درمورد ' آیات ' گفت:

سلام من دخترم را پنج ماهیه در این مهد ثبت نام کردم و خیلی راضی ام محیط خیلی گرم و صمیمی داره، عملکرد و رفتار مربی ها دقیقا همان چیزی هست که در پیج و یا در چند روز اول جذب میدیدم که برای من یعنی صداقتِ مهد، غذاها در همان روز توسط آشپز پخته می‌شود و تازه هست .یک روانشناس همیشه در مهد حضور داره برای بررسی بچه ها و حتی کمک به مادرها برای رفتار بهتر با بچه ها. تو این مهد تایم تلویزیون و کارتون دیدن وجود نداره و به جای اون تقریبا هر روز یه کاردستی جذاب بچه ها درست میکنن ، نکته آخر اینکه تو این مهد از شخصیتهای غربی برای قهرمان سازی برای بچه ها استفاده نمیشه‌‌ و از قهرمانان کشور خودمون براشون الگو میسازند‌. در کل من راضی هستم و به مادرهای گل این مهد رو پیشنهاد می‌کنم

۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۹


'ریحانه' درمورد ' آیات ' گفت:

من خیلی تحقیق کردم در مورد مهدهای مختلف تو منطقه یک ولی هیچ کدوم نظرمو جلب نمی‌کرد تا اینکه اینجا رو پیدا کردم و واقعا اسم ایرانی اسلامی برازندشه، به جز اینکه به کیفیت مطالب آموزشی دقت نظر دارند به کیفیت تغذیه بچه ها هم اهمیت میدهند و از مواد غذایی سالم و خانگی استفاده می‌کنند که واقعا همچین مهدی کم پیدا میشه. در ضمن روانشناس هم همیشه حضور دارند و رفتار بچه ها رو زیر نظر می‌گیرند و مشاوره های خوب و کاربردی ميدهند، در کل خیلی مهربون و دل سوزند و مثل خاله واقعی با بچه ها رفتار می‌کنند و همیشه در تلاشند که والدین از خدماتشون رضایت کامل داشته باشند.

۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳


'شیوا همتیان' درمورد ' پارادايس' گفت:

من دو تا پسرام این مهد میرن خیلی راضیم آموزش هاش دقیقا با علم روز پیش میره و خیلی تمیز هست

۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۶


مهدكودك و مركز رفاه كودک و خانواده مونا

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: سازمان بهزيستى كشورمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'سيد رضا حسينى' درمورد ' مونا' گفت:

با سلام خدمت شما بزرگواران ضمن تشكر از سايت مهدياب جهت ايجاد فرصت براى تبادل اطلاعات والدين بنده حدود يكسال هست كه فرزندانم رو دراين مركز آموزشى ثبت نام كردم و همچنان هم در مهد مونا و زير نظر مديريت محترم سركار خانم ظرفساز و خانم پارسى در حال آموزش هستند.فقط خواستم جهت قدردانى و تشكر بابت تمامى زحمات و صداقتى كه در اين مدت ديدم و صحبت هاى خالصانه اى كه در بدو ورود با بنده و همسرم شد و همچنان هم متوجه اين هستيم كه حرف و عملشان يكى بوده قدردانى و تشكر كنم. اميدوارم مثل هميشه در اهداف و عملكردشان موفق و سلامت باشند كه اينگونه آرامش را براى ما والدين و رشد اصولى رو براى كودكانمون ايجاد نمودند.

۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱


'سهیلا' درمورد ' ترانه باران' گفت:

من ترانه باران رو بخاطر خیلی چیزهای مثبتش انتخاب کردم اما به شدت ازشون گله دارم چون من فرم هم پر کرده بودم اما جا نداشتن و ثبت نام نشدم . اونم تو بدترین موقعیت کاری که دارم واقعا ناراحتم .

۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۶


خانه کودک و پیش دبستان پیشرو

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: شهرداریمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مدیر خانه کودک و پیش دبستان پیشرو' درمورد ' پیشرو' گفت:

ما هم به شما سلام می کنیم.ما در حال امکان سنجی این موضوع هستیم و در صورتی که این امر توجیه داشته باشه به اطلاع شما عزیزان می رسونیم. سپاسگزارم.

۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۵