فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

لیست نظرات شما در مورد مهدکودک ها

مهدکودک و پیش دبستانی دوزبانه ماهبد

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: سازمان بهزیستی کشورمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'ویدا' درمورد ' ماهبد' گفت:

مهد ماهبد ظاهر نسبتا خوبی داره ولی متاسفانه مدیریت مهد اصلا در مهد حضور ندارند و مشغول تبلیغات و کارگاههای مثلا روانشناسیشون هستند . مدیر داخلی هم کلا نظارتی روی مهد و کلاسها و مربیان ندارند. نه به تغذیه و خورد و خوراک بچه ها اهمیت میدند و نه با مسائل روانشناسی و برخورد با کودک کوچکترین آشنایی دارند و کودکان رو راحت تهدید میکنند و اصلا توجه ندارند که این مسئله چه آسیبی میتونه به بچه بزنه .من مدتی که برای شیردهی کودکم اونجا بودم خیلی مسائل رو برای بچه های بزرگتر میدیدم که قلبمو به درد آورد.مدارک پرسنل بر خلاف چیزی که در سایت نوشته اصلا مرتبط نیست و در حد نهایت فوق دیپلم هستند . مربیان هیچ کدام ارتباط احساسی با بچه ها برقرار نمیکنند اصلا نمیبینید که بچه ای با عشق سمت مربی بره یا بخاطر مربی جذب بشه و در خصوص جذب کودک هیچ زحمتی به خودشون نمیدند. اصلا با بچه ها بازی شادی و موسیقی کار نمیشه و پسر من نوپا هست و متاسفانه مربی نوپا خیلی خانم بی محبت و خشنی هست و اصلا حوصله بچه نداره و بعضا بچه ها در حال گریه کردن هستند و ایشون با موبایل دارند صحبت میکنند . اگر سرزده برید به مهد میبینید مربیا با هم در مورد مسائل مختلف به صحبت نشستند و در حال انجام کارهای متفرقه شخصی خودشونند. یا حتی به کارهای پیرایشی مشغولند . خلاصه که من کوچولومو از اونجا بردم و خدا به داد مادرها برسه و کمی وجدان نصیب مدیریت مهدها بکنه.

۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۵


'مریم حاجی نیا' درمورد ' پرورش فرزندان برتر' گفت:

سلام به همه مامان های عزیز من خیلی دنبال مهد و موسسه برای پسر 4 ساله ام گشتم ولی هر جا که میرفتم نمیتونستم اعتماد کنم تا اینکه به واسطه معرفی دوستانم با این موسسه اشنا شدم و بعد دو جلسه مشاوره با آقای هادی زاده و خانم اذری تصمیم گرفتم فرزندم رو اونجا ثبت نام کنم و از این تصمیمم خیلی راضیم پیشرفت رو تو فرزندم میبینم مخصوصا روحیه پژوهشگری که با تلاش و برنامه ریزی خوب مدیران و کارکنان این موسسه در بچه ها ایجاد میشه مربیانشون همه تحصیلکرده در رشته های مرتبط هستن و بخوبی رفتار با بچه ها رو میدونن خواستم تجربه خوبم رو با شما به اشتراک بزارم اگه تو محدوده شرق تهران هستین من موسسه پرورش فرزندان برتر رو بهتون پیشنهاد میدم .

۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳


مهد کودک آفاق

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'فرنوش' درمورد ' آفاق' گفت:

من 3 ساله دو تا بچه هام توی این مهد هستن، واقعا بی نظبره به حدی که من شرکتم و منزلم رو آوردم نزدیک این مهد، هر دو بچه من از شیرخوار تو این مهد هستن و واقعا راضی هستم از همه مربی ها و به خصوص خانم قاسمی مدیریت مهد، به نظر من رمز موفقیت آفاق حضور مداوم مدیر مهد در مهد هست.

۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۹


'مامان بهار' درمورد ' هم صدا' گفت:

سلام، من مامان بهار هستم، دخترم از ابتداي تاسيس مهد توي مهد هم صدا بود و تا امروز هروز بهتر از ديروز بوده واسمون،دختر من خيلي اروم بود و اعتماد به نفسش كم بود اما با توجه اي كه مربي و كاركناي مهد كردند خيلي اعتماد به نفسش زياد شد و كادرشون خيلي پرانرژي اند و واقعا حواسشون به يچه ها هست. اميدوارم روز به روز توي كارشون پيشرفت كنند.

۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰


'زهره افشار ' درمورد ' گلک' گفت:

من مادر یک دوقلوی شیطونم بچه هام را از 9 ماهگی توی مهد گلک گذاشتم ازهمه چیز این مهد مخصوصا پرسنل مودب و مهربونش فوق العاده راضیم

۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹


مهدکودک باغ زندگی

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'محمد' درمورد ' باغ زندگی' گفت:

سلام و خسته نباشید از سایت خوبتون و معرفی مهدهایی به این خوبی من از طریق سایت شما با باغ زندگی آشنا شدم و خداروشکر میکنم که تایم های مهم زندگی دخترم رو به این مهد سپردم از نظر برخورد مربیان شاید بهترین و عالی ترین برخورد در بین مهدهایی که من دیدم بوده باشه چه با اولیا چه با بچه ها همینطور مدیریت محترم سرکار خانم بناها که با حوصله و صبر اضطراب اولیا رو از بین میبرن ممنونم که مهدی به این خوبی معرفی کردید

۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۲


'مريم' درمورد ' هم صدا' گفت:

محيط شاد و سر زنده اي داره برنامه هاي آموزشي خوبي دارن دخترم كلاس نمايش و آزمايشگاه رو خيلي دوست داره

۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۰


مهدکودک و آمادگی بی تا

استان / شهر: البرز، کرج

مجوز: بهزيستيمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'احمدی' درمورد ' بی تا ' گفت:

از‌وقتی دخترم اونجا میره بسیارراضی ام خصوصااینکه روی رفتارمنفی بچه ها کارمیشه ‌واین خیلی خوبه

۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۵


'سارا حسني' درمورد ' آیات ' گفت:

سلام انتخاب مهد واقعا كار سختي هست. خصوصا اينكه بچه اولتون باشه و اونقدر بهش وابسته باشيد كه وقتي خوابه دلتون براش تنگ بشه. من خودم اينجوري هستم. شايد بعضي ها به خاطر مشغله كودكانشون رو مهد بفرستن، اما من به اين خاطر تصميم گرفتم پسرم رو مهد ببرم كه خيلي اجتماعي هست و احساس كردم نياز داره ساعتي با گروه هم سالانش باشه. حالا تصور كنيد پيدا كردن مهد براي من چقدر كار ديواري بود. وقتي با مهد آيات آشنا شدم اول شعار اين مهد من رو جذب كرد. و بعد بعد از صحبت با مادرشون مطمئن شدم كه جاي درستي اومدم. اينجا روي ديوار ها مرد عنكبوتي و فروزن نيست كه نگران الگوهاي قهرمان هاي پسرم باشم. ساعت ها وقت و فكر بچه ها مشغول آهنگ هاي زرد و بي محتوا نميكنند كه بچه ها مثلا سرگرم بشن. و مربي ها اينطور نيست كه فقط مهربون باشن. همشون متعهد و متخصص هستن. خلاصه كه من خدا رو شكر راضي هستم. بعد از دو سه روز كه خودم هم تو مهد ميموندم الان با خيال راحت ميام خونه و محمد حسن رو ميسپرم به خاله هاي دوست داشتنيش.

۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴


مهد کودک و پیش دبستان کاغذ رنگی

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: اداره کل بهزیستی استان تهرانمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'گیسو' درمورد ' کاغذ رنگی' گفت:

دخترم یک ماه رفت خیلی مهد خوبی هستش.هیچ چیز پنهانی ندارن.برخورد با اولیا خیلی خوبه.تلاش میکنن مهد رو تمیز نگه دارن.چون تازه کار هستن خیلی با انگیزه کار میکنن.متاسفانه ما از تون منطقه رفتیم و من نتونستم بنویسمش دوباره.

۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳