فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

لیست نظرات شما در مورد مهدکودک ها

'ماهرخ' درمورد ' ستاره کیهان' گفت:

با سلام خدمت سایت خوبتان. به نظر بنده اصلا مهد کودک خوبی نیست چون فقط دنبال سودجویی هست. قبل از ثبت نام خیلی با رفتار خوب و پسندیده اما بعدش با بی توجهی به فرزندم مارو از مهد زده کردند. خیلی مکان بدی است اصلا پیشنهاد نمی کنم.

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴


'حسینخانی ' درمورد ' سرزمین کودک' گفت:

خیلی مهدکودک خوبیه چون پسرمو چند جا بردم آزمایشی نتونست بمونه ولی رفتار خوب مربیان و هماهنگی که بین مدیران و مربیان هست عالیه ادب ، نظم ، در تمامی قسمت ها وجود داره من به شخصه همه مهد هارو دنبال کردم ولی متأسفانه اینطور وقت برای بچه ها نمیزارن .تشکر میکنم بابت اینهمه خوبی و زحماتتون .

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۴


مجموعه آموزشی، مركز پيش دبستاني دو زبانه شهر زبان خردسالان

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: آموزش و پرورش، وزارت فرهنگ و ارشادمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'لاله' درمورد ' شهر زبان خردسالان' گفت:

سلام ، دختر من هم تقریبا یک سال هست که به این مرکز میره، از وقتی که دو سال و هشت ماهش بود، بسیار پرسنل خوب و دلسوزی داره، جز معدود مراکزی هست که روانشناسش هر روز حضور دایم داره، با مراکزی مثل دنیای رنگین (خیابان نفت)، یا مهد نگین (حصاری )، اصلا قابل مقایسه نیست، حدود 80 درصد دیالوگ ها در این مرکز به صورت انگلیسی هست، دختر من هم اضطراب جدایی داشت، اما کادر بسیار عالی و مسول این مرکز بسیار بسیار به دخترم کمک کردند. کیفیت غذاهاشون خیلی بالاست. اگر در این محدوده هستید و امکان دسترسی دارید به نظرم بهترین محیطی هست که بچه ها می تونن داخلش باشن. ضمن اینکه هزینه این مرکز با مهدهای دیگر نه تنها تفاوتی ندارد بلکه حتی به نظرم کمتر هم هست به نسبت اموزش و امکاناتی که در اختیار خانواده ها می گذارند. در کلام حال خوب و شادی بچه ها برای کادر شهر زبان در درجه اول قرار دارد. من بی نهایت ازشون ممنونم.

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱


مهدکودک و خانه کودک تماشا

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: شهرداریمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'بهاره' درمورد ' تماشا' گفت:

برخورد خوب پرسنل احساس راحتی و امنیت بچه ها در محیط روحیه شاد و سرحال مربیها و در پی آن بچه ها تعداد کم بچه ها در هر کلاس

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۹


'رویا جمشیدی ' درمورد ' کیمیا کوچولو' گفت:

سلام دوستان بهتره خودتون بریدو ببینید و بعد قضاوت کنید من دو ساله دخترم اونجاست و راضی هستم

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۸


خانه کودک بین المللی بهار 2

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: سازمان فرهنگی و هنریمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'فاطمه گزمه' درمورد ' بهار 2' گفت:

درود در حال حاضر هر دو فرزندم به اين مهد ميروند و از همه چيز در اين مجموعه رضايت كامل دارم،چه بحث نظافت،آموزش،برخورد كاركنان،تجهيزات و مخصوصا مديريت بسيار خوب خانم حسيني.البته حضور خانم دكتر حسيني نژاد در اين مجموعه خود امتيازي ويژه ست. كافه مجموعه هم بسيار عالي و با كيفيت و مناسب است. ناگفته نماند كه انتخاب درست مكان مهد كه در مجاورت فضاي سبز و پارك ست نيز خود از مزاياي مهد كودك بين المللي بهار ست.??

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۰


'نازی' درمورد ' شادان شعبه نیاوران' گفت:

سلام به نظر من مهد شادان بازدهی کاری که قبلاً داشت را ندارد امسال بسیار نسبت به عقبه ای که داشت اُفت کرده است و اصلاً راضی نبودم و فقط به دنبال تبلیغ و جذب بچه ها هستند من به شخصه در طول سال به مشکلات بسیاری برخورد کردم و ترجیح میدادم با این هزینه ای که کردم بیشتر تحقیق میکردم و مهد بهتری را انتخاب میکردم

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸


پیش دبستانی مستقل نور صالح

استان / شهر: اصفهان، اصفهان

مجوز: آموزش و پرورشمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'حسنا صادقی' درمورد ' نور صالح' گفت:

سلام میخاستم ببینم برای استخدام در تابستان کسی رو نمیخاین؟

۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۳۷


'بهنام' درمورد ' جیکو' گفت:

باسلام و وقت بخیر آیا نیازی به همکار ندارید ؟

۱۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۹


'مریم' درمورد ' کلبه طلایی' گفت:

سلام. من دخترم رو یکسالی هست که این مهد میبرم. خیلی راضی هستم. همه چی خوبه بخصوص برخورد مدیر و مربی ها. من بارها به مهد رفت و آمد کردم و تو جشن ها و تولد بچه ها شرکت کردم و از نزدیک شاهد رفتار مربی ها با بچه ها بودم. واقعا عالی هستند. خداروشکر میکنم که تو این منطقه همچین مهدکودکی تاسیس شده است.

۱۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۸