فروشگاه اینترنتی وسایل بازی مهدیاب

لیست نظرات شما در مورد مهدکودک ها

مهد و پیش دبستانی دنیای رنگین

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مرسده ' درمورد ' دنیای رنگین' گفت:

همه چي عالي و با صبر و حوصله دنياي رنگارنگ خداروشكر اولين انتخاب من بود و به نظرم بهترين انتخاب بنفشه جان متشكرم

۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷


مهدکودک مهرک

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'نظری' درمورد ' مهرک' گفت:

با سلام فرزند من بیش از یک سال در این مهد بود. رفتار مدیر و پرسنل بسیار عالی بود اما متاسفانه انتقاد پذیر نبودند.با بچه ها رفتار روانشناسانه نداشتند در صورتی که ادعا میکردند مطابق اصول روانشناسی پیش میروند.سر بچه ها داد میزند با اینکه خودم چند بار دیدم و تذکر دادم اما اصلاح نکردند.فرزندم چند کلمه بد از همین مهد یاد گرفت که مربی ها به خودش گفته بودند. اگر بچه ها اشتباهی در رفتارشان داشتند اصولی بر طرفش نمیکردند.در ضمن بسیار مادی گرا بودن.اگر شهریه چند روز عقب میافتاد سریع تذکر می دادن. در هر صورت به هیچوجه به مادران توصیه نمیکنم.

۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳


'مهتاب' درمورد ' آلا' گفت:

سلام امسال مهد آلا پیشرفت چشمگیری داشته ، کادر مربی های مجرب و دلسوز ، و گویا سیستم های اسکوپ هم به آن اضافه شده . پسر من هرروز با اشتیاق به مهد میرود و با خوشحالی برمی گردد .

۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۷


موسسه آوند

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز:من هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'رامین کیان' درمورد ' آوند' گفت:

با سلام من یک پدر 35 ساله هستم که یک سال پسرم رو آوند گذاشتم.. به نظر من آوند یک محیط خاصه برای کودکان... مهم ترین چیزی که آوند به پسر من داده قدرت گفتگو هستش.. اونا تو آوند راجب همه چیز گفتگو می کنند حتی با هم بازی های خودشون و مشکلاتشون رو با گفتگو حل می کنن. این رویکردو واقعا کم میشه پیدا کرد. البته من از رویکرد طبیعت گرای این موسسه هم خیلی لذت بردم. چون محیط زیست به عنوان یکی از دغدغه های اصلی خودم هست و واقعا خوشحالم که فرزند من از 3 سالگی با این مسائل آشناست و این باور داره درونش نهادینه میشه. در جواب دوستمون که کاملا معلومه یه پدر یا مادر دلسوز هست (نه یه رغیب!!!) الان هم توی آوند ما چیزی به عنوان استعداد یابی نداریم و بابت این مسائل پولی پرداخت نکردیم. من سوالم از این پدر یا مادر یا رغیب دلسوز اینه که چرا این همه آدرس دادن؟؟؟ این مقاله هنوز هم در سایت آوند وجود داره!!! و این مسئله دغدغه آوند هست و ما کلاسی تحت عنوان استعدادیابی اونجا ندیدیم.. خواهش می کنم اگه چیزی وجود داره توضیح بدید که الان چه پولی در آوند بابت استعدادیابی گرفته میشه؟؟ توی برنامه بچه ها کلاس های زبان، شعر و موسیقی، نجاری، تایچی، صخره نوردی و شاهنامه وجود داره و البته یک کلاس ورزشی برای مادران. یه سری کلاس تخصصی هم هست که اختیاریست و ما ثبت نام نکردیم.. البته بهترین قسمت برای خانواده ما کلاس ها و جلسه های ماهانه هست که به صورت جداگانه برای پدرها، مادرها و همچنین پدر بزرگ و مادر بزرگ ها برگزار میشه هستش. واقعا مطالب و آموزش های خوبی مطرح میشه.. و برای کسانی مثل من که در زمینه تربیت فرزند تجربه ای ندارم کمک بزرگی هست، این مسئله خیلی برای من جالب بود که آوند برای جلسه پدر ها اهمییت ویژه ای قائل هست و همیشه با استفاده از روش های مختلف مثل پیامک، تماس و ... پیگیر حضور پدرها در این جلسه هستند.

۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶


مهدکودک سه ستاره نارنجی

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'بهمنی' درمورد ' نارنجی' گفت:

باسلام پسرمن سه ماهه که مهدنارنجی میره قبل ازاین من سه تامهد دیگررا امتحان کردم اما پسرم جذب نشد اما مهدنارنجی باکادر مجربی که داره براحتی تونست پسرم منو جذب کنه ومن کاملا راضی هستم

۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱


'نجفی' درمورد ' مونته سوري فروغ ايران' گفت:

همچنین اعتماد به نفس مها جانمان را مدیون شما هستیم با اموزشهای مونته سوری ...زبانها و معلومات عمومیش را که اینجا در کاناداتوانست به راحتی جذب محیط شود.ممنونتان هستیم.

۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹


'نجفی' درمورد ' مونته سوري فروغ ايران' گفت:

شما یکی از بهترینها هستید ما هر چه داریم از شماست سپاس از تعلیمات و تربیتی که برای مها انجام دادید .

۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۶


مهد کودک لب خندون

استان / شهر: تهران، شهريار

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مسعود' درمورد ' لب خندون' گفت:

مهدكودك لب خندون بسيار مهد خوبى است و مربيان كار ازموده و باكفايتى دارد. نوه من روزهاى تعطيل هم ميخواد بره مهدكودك

۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۸


مهد کودک دو زبانه نیک مهر

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مهسا' درمورد ' نیک مهر' گفت:

خانم محترم شاید اونجا شپش نداشته باشه ولی پر سوسکه از بچت بپرس ایشون تو بهزیستی آشنا داره منم از مدیر مهد جدید شنیدم یکم عاقلانه تر به قضیه نگاه کنی میبنی بچتون از اون مهد تنها چیزی که یاد گرفته فقط رقصه خواهشن چند تا دیگه مهد رو ببین بعد بیا دفاع کن

۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۰


مهد کودک و پیش دبستانی پردیس

استان / شهر: تهران، تهران

مجوز: بهزیستیمن هم می‌خواهم نظرم را ثبت کنم


'مجید یوسفی' درمورد ' پردیس' گفت:

درود به بچه های مهدکودک، مشتاق دیدن این مهد و بچه هایش می باشم امیدوارم با مکالمه با مسئول مربوطه راهی پیدا شود. روز خوبی داشته باشید.

۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۱